Kedi Oyunu Uygulaması iPhone ve iPad için

kedi-oyunu-oynayan-kedi-kedi-oyunu-iphone-uygulamasi-kedi-oyunu-ipad-uygulamasi
iPad ve iPhone için kedi oyunu uygulaması

Kedimi eğlendirmek istiyorum! ” ya da ” Kediler için alternatif oyunlar neler? ” diyorsanız bu kedi oyunu tam size göre! Kedi Annesi ekibi olarak sizlerle yeni Kedi Oyunu IOS Uygulamasını paylaşmaktan büyük mutluluk diyoruz.

Tüm kedi anneleri kedisi ile eğlenceli vakit geçirmek ister. Onlarla oyun oynamanın en güzel yolu sizinle iletişim kurarak oynadığı kedi oyunlarıdır. Ancak bazen kedi anneleri de yorgun olur 🙂 . Bu uygulama işte tam da böyle günlerde size destek olmak amacı ile tasarlandı.

 

Kediler için iPhone Oyunu Tanıtım Videosu

 

Kedi Oyunu nasıl yüklenir?

Eğer siz de kedi oyununu yüklemek istiyorum diyorsanız aşağıdaki link sizin için yardımcı olacaktır.

Kedi oyunu IOS uygulaması indir

Kedi Lazer Oyunu nasıl indirilir?

Cat Games kediniz için vazgeçilmez bir oyun. Peki size kedi lazer oyuncağı artık cep telefonunuzda desek? Aşağıdaki linke tıklayarak Kedi Annesi ekibinin bir diğer oyunu olan kedi lazer oyunu uygulamasını kolaylıkla indirebilirsiniz.

Kedi lazer oyunu indir

 

Oyunlarımız ile ilgili yorumlarınız bizim için çok değerli. Kedi oyunları konusunda kendimizi geliştirebilmek, sizlere daha faydalı, daha eğlenceli oyunlar sunabilmek için uygulama ile ilgili yorumlarınızı bize iletmeyi ihmal etmeyin…

 

Kediniz telefonda oyun oynarken siz de genel kedi bakımı ile ilgili yazılarımızı okuyabilirsiniz.  Bebekleriniz ile eğlenceli anlar yaşamanız dileği ile….

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*