Künye

İmtiyaz Sahibi Editör / Grantee

Ayşe Emine Yılmaz

([email protected])

Bilişim Teknolojileri/ Information Technology

Orçun Yılmaz

([email protected])

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
kediannesi.com yazıların sorumluluğunu almaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
kediannesi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2019 Kediannesi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Kediannesi.com‘a aittir. Kediannesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Kediannesi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Kediannesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kediannesi.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). We will only use your information within the Kediannesi.com

Kediannesi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Kediannesi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you use Kediannesi.com online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the Kediannesi.com cookies section of our full PrivacyPolicy.

Content Protection by DMCA.com