Kedi Aşı Takibi – Kedi Aşı Takvimi IOS Uygulaması

kedi-asi-takvimi-kedi-asi-takibi-kedi-asi-tarihleri-kedi-asiları
Kedi Aşı Takvimi Uygulaması

Kedi Aşı Takvimi her kedi annesinin minnoşunun sağlığı açısından titizlikle takip edilmesi gereken bir takvimdir. Uygulamamız sayesinde artık kedi aşı takibi daha önce hiç olmadığı kadar kolay hale gelecektir.

Özellikle birden fazla kedi sahibi olan kedi anneleri için hele ki kedilerin yaşları birbirinden farklı ise aşıları takip etmek oldukça zordur. Yine uygulamamız sayesinde her kediniz için ayrı bir profil oluşturup aşı tarihlerini ayrı ayrı takip edebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde veteriner aşı takip sistemi ihtiyacınız da ortadan kalkacaktır. Veterineriniz aşı tarihlerini size hatırlatmasa da siz bu uygulama sayesinde tarihleri artık hiç unutmayacaksınız!

Uygulamayı indirmek için tıklayın

Kedi aşı takip uygulaması – Kedi aşı takvimi uygulaması

Kedi Aşı Takvimi Uygulaması içerisinde bulunan ve hayatınızı kolaylaştıracak bazı özellikler ise şu şekildedir;

kedi-asi-takvimi-uygulamasi-ekran-goruntusu2

Kedi Aşı Takvimi – Aşı Bildirimleri

Kedinizin aşı tarihi geldiğinde uygulama size dilediğiniz tarihe göre bildirimler gönderir. Böylece kedinizin aşılarını unutma derdinden kurtulursunuz. Özetle kedi aşı takibi son derece kolay hale gelir. Örneğin; girdiğiniz tarihten 5 gün önce veya 1 gün önce veya bunların hepsinde bildirim gelecek şekilde kurulum yapabilirsiniz.

Üstelik bildirimlerin size gelmesini istediğiniz saati de seçerek rahatsız edilmek istemediğiniz saatlerde size bildirim gelmesini önleyebilirsiniz.

 

 

Kedi aşı takip sistemi indir

 

kedi-asi-takvimi-uygulamasi-ekran-goruntusu3

Otomatik Aşı Planlama

Zorunlu kedi aşıları ne zaman yapılır bilmiyorsanız hiç üzülmeyin! Uygulamamız sayesinde artık bunu bilmeye ihtiyacınız olmayacak. Kedinizin doğum tarihini  girdiğinizde dilerseniz uygulmamız sizin için olması gereken tarihlere aşılarını otomatik olarak planlayacaktır.

Kedi Profili – Kedi Aşı Takibi

Kediniz için uygulama içersinde oluşturacağız profil oldukça önemlidir. Bu özellik sayesinde kedinize ait alerji bilgilerini, kedinizin kullandığı ilaçları veya yaptırdığınız testleri kaydedebilirsiniz. Bu sayede veteriner hekim ziyaretlerinizde bu bilgileri görüntüleyebilir ve minnoşunuzun doktoruna eksik bilgi verme endişesinden kurtulabilirsiniz.

Bunun dışında kedi kilo çizelgesi özelliği sayesinde minnoşunuzun kilosunu grafik halinde takip edebilirsiniz. Bunun için kedinizin kilosunu düzenli olarak uygulamaya girmeniz yeterlidir. Biliyorsunuz kedilerde obezite oldukça yaygın bir problemdir

Bunu engellemenin yolunda ilk adım düzenli takiptir. Bu konuda kedilerin kilo çizelgesi ile ilgili yazımızı okumanızı ayrıca tavsiye ederiz.

kedi-asi-takvimi-uygulamasi-ekran-goruntusu5

Kedi Aşı Takibi – Hatırlatma Servisi

Veteriner kedime ilaç verdi veya kedimin mama saatini düzenli takip etmek istiyorum diyorsanız hatırlatma servisi tam da size göre!

Hatırlatma bildirimine dilediğiniz hatırlatmayı kurabilir ve belirlediğiniz saatte bildirm gelmesini sağlayarak minnoşunuzun takip gerektiren işlerini kolayca halledebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Kediler İçin Aşı Takvimi Uygulaması Tanıtım Videosu:

 

 

 


kedi-asi-takvimi-uygulamasi-ekran-goruntusu4

 

Uygulama Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kedi Aşı Takvimi Uygulamasına Nasıl Giriş Yapabilirim?

Uygulamamızda Google ve Facebook giriş özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca e-posta adresinizi de kullanarak uygulama için kendi kullanıcınızı oluşturabilirsiniz.

Otomatik Kedi Aşı Takvimi Nasıl Oluşmaktadır?

Uygulamamızda kedi aşı çeşitleri ve uygulama yöntemleri ile ilgili bilgiler verilmektedir. Yeni aşılar otomatik olarak siz aşı girişi yaptığınızda gelecek tarihlere göre oluşturulmaktadır. Takviminizde oluşturulan her aşı için sizin onayınız istenmektedir. İsterseniz aşı onay ekranından çıkış yaparak bu aşıları kaydetmeden silebilirsiniz.

kedi-asi-takvimi-uygulamasi-ekran-goruntusu1Kedimin Aşı Tarihlerini Kendim Oluşturmak İstiyorum. Ne Yapamalıyım?

Uygulamamızda profil bölümünde aşı takvimi ayarları içerisinde otomatik aşı oluşturma özelliği kapatılabilmektedir. Bu özelliği kapattıktan sonra kendiniz tek tek tarih girişlerinizi yapabilirsiniz.

Aşı Hatırlatma Bildirimlerini Almıyorum. Ne Yapmalıyım?

Uygulamamıza bildirim gönderme izinlerini vermeniz gerekmektedir. Cihazınızın ayarlar bölümünden bildirimlerin açık olduğundan emin olunuz.

Kedi Aşı Takvimi Uygulaması Android Telefonumda Yok. Neden?

Kedi aşı takibi için geliştirdiğimiz uygulamamız henüz sadece IOS işletim sistemi için geliştirilmiştir. İlerleyen dönemlerde Android uygulamamız da hayata geçecektir.

Content Protection by DMCA.com

2 yorum

  1. Yavru iki aylik Ayak ekleminin uzerinde kismi dokulmeler goruluyor Normalmidir yada mantar veya uyuz olup olmadigini nasil anlayabiliriz onerilicek basit yontemler veya ilac aşi turleri hakkinda DESTEK yardim Rica edebilirmiyim. Selam saygilar Cok Tesekkur ederim

    • Kemal Bey Merhaba,

      Bahsettiğiniz problem normal bir problem gibi görünmüyor. Kedinin ciddi bir problemi olabilir. Mutlaka bir veteriner hekimin görmesi gerekir. Veteriner olmadığımız için bu konuda yorum yapmamız doğru olmaz. Bazı belediyelerin ya da hayvan hastanelerinin sokak kedileri için ücretsiz tedavi hizmetleri bulunuyor. Bulunduğunuz il veya ilçeye göre bunu araştırın isterseniz.

1 geri izleme / bildirim

  1. Kedi Aşı Takvimi - Zorunlu yapılması gereken aşılar - kediannesi.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*