Lösemi aşısı

 • Bu konu 2 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 3 yıl 7 ay önce Oğuzhan tarafından güncellenmiştir.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1356 Yanıtla
  Oğuzhan
  Ziyaretçi

  Merhabalar kedimin lösemi aşısı var. Veterinerimiz artısını ve eksisini anlattı bize. Ben size de danışmak istedim. Siz kediniz varsa yaptırdınız mi? Yaptırsam mı yaptırmasam mi çok arada kaldım. Siz ne önerirsiniz?

  #1372 Yanıtla
  bihter
  Anahtar yönetici

  Merhaba, biz kızımıza lösemi aşısını yaptırdık. Çünkü bu aşıyı yaptırmadığım için yarın bir hastalıkla karşılaşırsam bunun vicdan azabını kaldıramazdım. Bu arada bizim veteriner hekimimiz bu aşı ile ilgili oluşabilecek negatif bir sonuç aktarmadı. sadece yaptırmanızı tavsiye ederim ama yaptırmasanız da olur şeklinde bir görüş vermişti.

  sizinle hekiminizin paylaştığı negatif olasıklıkları bizlerle de paylaşırsanız çok seviniriz. Ama lütfen google’dan araştırdığınız değil gerçekten hekiminizden öğrendiklerinizi paylaşın ki bizler de kimsenin bebeğinin sağlığını riske atmayalım.

  #1388 Yanıtla
  Oğuzhan
  Ziyaretçi

  Merhaba kedime aşıyı yaptırdım. Çünkü doktorum bize de yaptırmanızı önerdi. Zaten virüs kadar kolay bulaşan bişey yok. O yüzden bende yaptırma kararı aldım. Herhangi bir olumsuzlukta yaptirmasaydim eğer bende daha zor olacağı ve vicdan yaparım diye yaptırma kararı aldım. Şimdilik sorun yok gayet mutluyuz 🙂

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
Yanıtla: Lösemi aşısı
Bilgileriniz: